Aktualności‎ > ‎

opublikowane: 18 maj 2017, 00:49 przez Administrator ZSP Bolimów

Szanowni Rodzice, drodzy Gimnazjaliści!

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Bolimowie od wielu lat realizuje misję nauczania w klasach mundurowych o profilu wojskowym, policyjnym i strażackim. Chcemy  jak najbardziej upowszechniać pozytywny wizerunek służb mundurowych wśród uczniów.

Kształcimy również zawodowo, oferując starannie wyselekcjonowaną grupę kierunków technikum.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną naszej szkoły,  oferując  kandydatom   szkołę  nowoczesną, przyjazną i otwartą na świat, a przy tym zapewniającą wszechstronny rozwój i przygotowanie do kontynuacji nauki w szkołach wyższych.

Mamy nadzieję, iż wszelkie działania zapewniające  rozwój  naszej szkoły nie tylko zachęcą Państwa do wyboru naszej szkoły ze względu na jej dotychczasowe walory edukacyjne i organizacyjne, ale przede wszystkim wpłyną na świadomy i trafny wybór drogi kształcenia.

Poniżej znajdą Państwo podanie do naszej szkoły oraz terminarz rekrutacji oraz informacje o poszczególnych klasach.

Ċ
Administrator ZSP Bolimów,