Aktualności‎ > ‎

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

opublikowane: 28 cze 2017, 03:07 przez Administrator ZSP Bolimów

23 czerwca 2017 r. o godzinie 9.00 rozpoczęła się w naszej szkole uroczystość zakończenia roku szkolnego, stanowiąca podsumowanie ciężkiej pracy i trudu włożonego w naukę. Wśród uczniów otrzymujących świadectwa była liczna grupa tych, którzy zasłużyli na szczególne uznanie. Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali : Julia Tuszyńska, Justyna Feliga, Karolina Susek, Patrycja Okońska, Paulina Szewczykowska.

Nagrodami książkowymi za dobre wyniki w nauce oraz bardzo dobre zachowanie wyróżnieni zostali: Manuela Brzezińska, Sandra Korsak, Paulina Safarzyńska, Julia Duda, Kinga Rudzka, Magdalena Kremska, Marta Michalak, Maja Narożna, Jakub Smolarek, Radosław Kopka, Sebastian Koza, Bartłomiej Fabiański, Hubert Nowak.

Docenić należy również wysiłek tych, którzy zawsze byli obecni na zajęciach lekcyjnych. Nagrodę za 100 % frekwencję otrzymali Klaudia Stychlerz oraz Natalia Dominiak.

Mamy w swoim gronie liczną grupę sportowców, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę w zawodach, na różnych szczeblach. Za zaangażowanie i sukcesy uhonorowani nagrodami zostali : Kamil Błaszczyk, Adrian Centkowski, Radosław Kopka, Filip Kramarz, Hubert Nowak, Janusz Zieliński, Filip Szczeciak, Damian Trałut, Daniel Waladziński, Marcin Śledź. Wszyscy sportowcy otrzymali pamiątkowe medale.

Dyrekcja szkoły wraz z gronem pedagogicznym pogratulowała uczniom osiągniętych wyników i życzyła udanego wypoczynku.

M.W.